איך לבשל את הדג המושלם

אתם עומדים לבשל את הדג הכי טוב שאי פעם תאכלו. אנו משתמשים בסלמון במתכון הזה, אבל אתה מוזמנים להחליף עם כל דג אחר. הדג יהיה רך ולח בדרכים שבישול מסורתי לא יכול לשכפל. בגלל שדגים הוא כל כך עדינים, יש להבדלים קטנים בטמפרטורת הבישול השפעה גדולה על המרקם הסופי. הודות לבישול סו-ויד אנחנו לא משאירים שום דבר ליד המקרה.

איך לבשל את הדג המושלם 1

הכן את ה – Sansaire שלך

בחר במיכל או סיר שיהיה גדול מספיק כדי להתאים לאוכל שלך, עם מספיק מרווח מעל שיהיה למים אפשרות לזרום מסביב. סיר מרק גדול הוא בחירה מצויינת. הנח את ה – Sansaire שלך בתוך הסיר עם הקליפ שלו בצד החיצוני כדי לייצבו. הוסף מספיק מים כדי לכסות את קו מילוי המינימום שמופיע על ה – Sansaire וחבר את המכשיר לחשמל.

איך לבשל את הדג המושלם 2

איך אתה אוהב את הדג שלך?

כן כן, אתה יכול לבחור באיזו רמת עשייה אתה רוצה את הדג שלך. בחר את הרמת עשייה המתאימה לך וכוון את המכשיר לטמפרטורה המתאימה.

Very Lightly Cooked

איך לבשל את הדג המושלם 3

Lightly Cooked

איך לבשל את הדג המושלם 4

Medium

איך לבשל את הדג המושלם 5
איך לבשל את הדג המושלם 6
איך לבשל את הדג המושלם 7
איך לבשל את הדג המושלם 8

הכנס את הדג לשקית

מניחים כל פילה דג ללא עצמות, וללא עור בשקית זיפלוק נפרדת. אנו ממליצים למקם כל חלק בשקית משלו, כדי שלא יידבקו אחד לשני בזמן הבישול. החזק את החלק העליון של השקית פתוח והורד את החלק התחתון לאמבט המים. הלחץ של המים על השקית יאלץ את האוויר לצאת. שמור את השקית פתוחה עד שרק החלק העליון שלה נמצא מחוץ למים ואז סגור את השקית.

איך לבשל את הדג המושלם 9

בשל את הדג למשך 25 דקות

הדג שלך יהיה מוכן לשלב הבא בתוך 25 דקות. מה דעתך על תנומה קלה? רוצה לקחת את הכלב לטיול? אולי להתעדכן בתכנית שאתה אוהב? אם מישהו שואל, אתה מכין ארוחת ערב.

הוצא את הדג

הוצא את הדגים מאמבט המים ומהשקיות הסגורות. טפל בהם בעדינות, כיוון שהם די עדינים.

איך לבשל את הדג המושלם 10

תבלן והגש!

הוסף מלח גס ושמן זית לפי הטעם והגש. בתאבון!

איך לבשל את הדג המושלם 11