איך לבשל את הסטייק המושלם

זה הולך להיות קצת שונה מהדרך שבשלת סטייקים בעבר, אבל אתה הולך לאהוב את התוצאות. השגת מידת העשייה הרצויה (רייר, מדיום רייר, מדיום, וכן הלאה) אינה דורשת להיות שף מומחה או ראיית רנטגן. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור את הטמפרטורה הנכונה.

איך לבשל את הסטייק המושלם 1

הכן את ה – Sansaire שלך

בחר במיכל או סיר שיהיה גדול מספיק כדי להתאים לאוכל שלך, עם מספיק מרווח מעל שיהיה למים אפשרות לזרום מסביב. סיר מרק גדול הוא בחירה מצויינת. הנח את ה – Sansaire שלך בתוך הסיר עם הקליפ שלו בצד החיצוני כדי לייצבו. הוסף מספיק מים כדי לכסות את קו מילוי המינימום שמופיע על ה – Sansaire וחבר את המכשיר לחשמל.

איך לבשל את הסטייק המושלם 2

איך אתה אוהב את הסטייק שלך?

קח את הזמן שלך … זאת יכולה להיות ההחלטה החשובה ביותר שאתה תעשה היום. בחר במידת העשייה הרצויה ואנחנו נראה לך איך לכוון את המכשיר בכדי להשיג אותה.

רייר / Rare

איך לבשל את הסטייק המושלם 3

מדיום רייר / Medium Rare

איך לבשל את הסטייק המושלם 4

מדיום / Medium

איך לבשל את הסטייק המושלם 5

וול דאן / Well Done

איך לבשל את הסטייק המושלם 6
איך לבשל את הסטייק המושלם 7
איך לבשל את הסטייק המושלם 8
איך לבשל את הסטייק המושלם 9
איך לבשל את הסטייק המושלם 10

הכנס את הסטייק לשקית

מניחים כל סטייק בשקית ניילון מסוג זיפלוק. אתה יכול לשים סטייק אחד או יותר בכל שקית – רק לוודא שהם אינם חופפים זה לזה. עכשיו זה זמן להוציא את האוויר מהשקית. החזק את החלק העליון של השקית הפתוחה והורד את החלק התחתון למיכל המים. הלחץ של המים על השקית יאלץ את האוויר לצאת החוצה. המשך להוריד את השקית כשרק החלק העליון נותר מחוץ למים וסגור את השקית.

איך לבשל את הסטייק המושלם 11

בשל את הסטייק למשך שעה אחת

הסטייק שלך יהיה מוכן לשלב הבא בתוך שעה אחת. והשעה הזאת היא שעה שלך. מה דעתך על תנומה קלה? רוצה לקחת את הכלב לטיול? אולי להתעדכן בתכנית שאתה אוהב? אם מישהו שואל, אתה מכין ארוחת ערב. ובמידה והשעה החופשית שלך מתארכת לשעתיים, שלוש או ארבע שעות, אין לך מה לדאוג. הסטייק שלך עדיין יהיה מבושל באופן מושלם כאשר אתה חוזר אליו.

חמם מחבת

רק לפני שאתה מוכן לאכול, חמם מחבת בעלת תחתית כבדה (אנחנו אוהבים ברזל יצוק) עד שהיא חמה אש. המחבת החמה תאפשר לנו להעניק לסטייק את הצריבה העדינה על הסטייק המושלם שלנו.

איך לבשל את הסטייק המושלם 12

הוצא את הסטייק

בעזרת במלקחיים, הוצא את השקיות עם הסטייקים מאמבט המים. הוצא את הסטייקים מהשקית שלהם וייבש אותם לפני הצריבה.

איך לבשל את הסטייק המושלם 13

צרוב והגש

הכנס את הסטייק למחבת החמה. הסטייקים יתססו ויעלו עשן ובכך יאותתו לנו שהתוכנית עובדת בצורה מושלמת. בדוק אותם לאחר 30-60 שניות כדי לראות איך הצריבה מתקדמת. כשאתה רואה את הקרום הזהוב שיעמוד בסטנדרטים שלך, תהפוך את הסטייק וצרוב את הצד השני. ואז, צלחת, הוסף תבלינים לפי הטעם והגש.

איך לבשל את הסטייק המושלם 14

בתאבון!

איך לבשל את הסטייק המושלם 15