איך לבשל ביצים סו-ויד

הכנת ביצים בצורה מושלמת הוא הישג קשה וראוי לציון בבישול מסורתי, בבישול סו-ויד ניתן להכין ביצים מושלמות בקלות כל פעם מחדש. בכך שמאפשרים לביצים להתבשל באיטיות לאורך 45 דקות, המרקם שלהם יהיה מושלם.

איך לבשל ביצים סו-ויד? 1

הכן את ה – Sansaire שלך

בחר במיכל או סיר שיהיה גדול מספיק כדי להתאים לאוכל שלך, עם מספיק מרווח מעל שיהיה למים אפשרות לזרום מסביב. סיר מרק גדול הוא בחירה מצויינת. הנח את ה – Sansaire שלך בתוך הסיר עם הקליפ שלו בצד החיצוני כדי לייצבו. הוסף מספיק מים כדי לכסות את קו מילוי המינימום שמופיע על ה – Sansaire וחבר את המכשיר לחשמל.

איך לבשל ביצים סו-ויד? 2

איך אתה אוהב את הביצים שלך?

זה לגמרי עניין של העדפה אישית. האם אתה אוהב את הביצים שלך נוזליות ורכות, או עבות וניתנות למריחה? בחר את רמת העשייה המתאימה לך וכוון את הטמפרטורה במכשיר בהתאם.

Runny

איך לבשל ביצים סו-ויד? 3

Just Set

איך לבשל ביצים סו-ויד? 4

Medium-Poached

איך לבשל ביצים סו-ויד? 5

Soft-Boiled

איך לבשל ביצים סו-ויד? 6
איך לבשל ביצים סו-ויד? 7
איך לבשל ביצים סו-ויד? 8
איך לבשל ביצים סו-ויד? 9
איך לבשל ביצים סו-ויד? 10

הכנס את הביצים לאמבט המים

הטבע היה אדיב מספיק כדי לאטום ביצים בתוך הקליפה שלהם, כך שזה לא הכרחי להשתמש בשקיות בעת בישול ביצים שלמות. מכיוון שהמים יהיו חמים ובגלל שאנחנו לא רוצים לשבור את הביצים, הורד אותם בעדינויות לתוך אמבט המים בעזרת כף.

איך לבשל ביצים סו-ויד? 11

בשל את הביצים למשך 45 דקות

הביצים שלך יהיו מוכנות בעוד 45 דקות. מה דעתך על תנומה קלה? רוצה לקחת את הכלב לטיול? אולי להתעדכן בתכנית שאתה אוהב? אם מישהו שואל, אתה מכין ארוחת ערב.

הוצא, שטוף והגש

בעזרת במלקחיים או כף מחוררת, הוצא את הביצים ממיכל המים. שטוף את הביצים תחת מים קרים לכמה שניות עד שהן קרות מספיק בשביל לגעת בהן. פצח את הקליפה בעדינות ומזוג את הביצה המושלמת על המנה שבחרת.

איך לבשל ביצים סו-ויד? 12