איפה ואיך אפשר לקנות מכשיר סו ויד ביתי? 1

איפה ואיך אפשר לקנות מכשיר סו ויד ביתי?

הפוסט היום הוא תוצאה של מספר רב של שאלות שזכיתי לקבל לאחרונה דרך עמוד הפייסבוק ועמוד יצירת קשר של האתר בנוגע לאיך ואיפה אפשר לרכוש את אחד מהמכשירי סו ויד הביתיים?

לאור המספר הגדול של הפונים החלטתי לעשות קצת מחקר ולכתוב הכל בפוסט שייתן מענה טוב ככל האפשר לשאלה הזאת וגם ישמש אותי כתשובה לשאלות דומות בעתיד.

לפני שנתחיל באיפה קונים, חשוב להבין קודם מהו בדיוק מכשיר סו ויד ביתי, לפחות מבחינתי ומבחינת השוק עד כמה שאני מבין אותו.

מכשירי סו ויד ביתייים

נכון להיום (אפריל 2019) יש לא מעט מכשירי בישול סו ויד ביתיים מסוג ראנר (Imerssion Circulators) אבל הבולטים והפופלריים הם:

  1. Anova
  2. Joule

אני לא אתמקד ביתרונות והחסרונות של כל מכשיר ואיזה מהם הוא הטוב ביותר. את כל זה תוכלו לקרוא פה.

אז איפה ואיך קונים?

את ה ANOVA הכי קל לרכוש מהאתר הרשמי. ניתן לבחור את המכשיר בגרסת 220V שמתאימה לאירופה ולישראל והעלות שלו היא 129 דולר לדגם הבלוטות’ ו 159 דולר לדגם ה WIFI (נכון לאפריל 2019). שימו לב שהעלות לא כוללת משלוח (60-70 דולר) ולא כוללת תשלום מיסים (150-200 ש”ח). 

איפה ואיך אפשר לקנות מכשיר סו ויד ביתי? 2

 

רכישה ב AMAZON

לגבי רכישה באמזון חשוב להבין שבאמזון ארה”ב לא ניתן לרכוש את הדגם שמתאים לארץ (220V) ויצא לי לדבר עם לא מעט אנשים שלא היו מודעים לזה ושרפו את המכשיר בניסיון הראשון שלהם להפעיל אותו בארץ.

איפה ואיך אפשר לקנות מכשיר סו ויד ביתי? 3

לעומת זאת, באמזון אנגליה כן מוכרים את הגרסה המתאימה לישראל (220V) אבל עם שקע UK כך שתצטרכו מתאם פשוט. הבעיה היא שלפעמים לא ניתן לשלוח את המוצר הזה לארץ ולכן תצטרכו לבדוק ולראות.

איפה ואיך אפשר לקנות מכשיר סו ויד ביתי? 4

חברים או משפחה

האופציה הזולה ביותר היא כמובן שחבר או בן משפחה או מישהו שאתם מכירים ונמצא בארה”ב ירכוש ויביא לכם את המכשיר. קחו בחשבון שהמכשירים לא קטנים אבל לא צריכה להיות בעיה להכניס אותם לכל מזוודה. בצורה הזאת, גם תחסכו את מחיר המשלוח וגם את כל המיסים הכרוכים בכך (בתנאי שלא יעצרו את החבר/בן משפחה שלכם במכס).

תתחדשו ושיהיה בתאבון :)