עגלת קניות

אודות

אהלן וברוכים הבאים לסו ויד ישראל. נעים מאד, אני דרור בקרמן, הבעלים של סו ויד ישראל והיום אני רוצה לשתף אתכם קצת בחלום שהיה לי ולהגיד ולהוקיר תודה לכם, מבקרי, קוראי ובעיקר לקוחות סו ויד ישראל.

את סו ויד ישראל הקמתי בסוף 2014 אחרי שרכשתי את המכשיר הראשון של אנובה בקמפיין קיקסטרטר שלהם מתוך רצון ללמוד יותר על העולם של בישול סו ויד ומתוך ידיעה שמתישהו, הטרנד הזה יתפוס חזק בארץ כמו שקורה עם הרבה טרנדים שמתחילים בארה”ב וכעבור כמה שנים מגיעים לישראל.

שיווק דיגיטלי ובניית אתרים זה מה שאני עושה כבר שנים והדומיין sousvide.co.il היה פנוי, אז ההחלטה הייתה מאד קלה.

חלום נולד

ב 2017 נולד לו החלום למכור את המכשירים של אנובה בישראל. אז פניתי אליהם ולא קיבלתי תשובה. גם ב – 2018 פניתי ושוב, לא זכיתי לתגובה.

בקיץ 2019 הם פנו אלי אחרי שראו את התנועה שמגיעה אליהם לאתר ואת כמות המכירות של הקהל הישראלי והם סופסוף הבינו את הפוטנציאל.

זה לקח חצי שנה אבל במרץ 2020 זה נחתם וסו ויד ישראל הפכה ליבואן הראשון והרשמי של אנובה בישראל והחלום שלי מ 2017 התגשם

בתמונה למעלה רואים את המשטח הראשון של אנובה שנכנס למחסן הראשון והקטן שהיה לנו בארץ אי שם באפריל 2020.

החתימה הייתה שבועיים לפני הסגר הראשון של הקורונה. אף פעם לא הייתי יבואן וקפצתי פה ראש למים עמוקים מאד שלא באמת הבנתי עד כמה הם עמוקים ואיזה כרישים שוחים בהם…

היום בהסתכלות אחורה, היו כל כך הרבה דברים שלא ידעתי שאני אצטרך להתמודד איתם שאם הייתי מודע אליהם בזמנו, כנראה שהייתי מחליט להישאר על המקפצה ולא קופץ.

מקרה שמוכיח שלפעמים IGNORANCE IS A BLISS 😉

זה היה חתיכת סיכון

השקעתי המון כסף. אשתי היתה בהיריון מתקדם עם הילד השני שלנו והקורונה הייתה ברקע וכעבור שבועיים התפרצה בישראל בגדול עם הסגר הראשון וכל זה כשהסחורה עדיין הייתה רק בדרך לארץ.

היתה אי ודאות גדולה והרבה חרדה שרק התגברה כאשר הבנתי שיש בארץ כאלו שיעשו הכל על מנת לנסות להשתיק ולהעלים את העובדה שיש יבואן רשמי לאנובה בארץ ושאפשר לקנות פה את המכשירים שלהם באחלה מחירים ועם אותה אחריות בדיוק. 

לא לרצות לשתף פעולה זה לגיטימי ומובן. אבל לעשות הכל על מנת לפגוע ולמנוע מאנשים לרכוש מס ויד ישראל בטענות שקריות זה כבר משהו אחר לגמרי. ולעשות את כל זה בתקופה של הסגר הראשון כשעסקים בארץ נסגרו והאי ודאות הייתה עצומה ולהמשיך עם זה בעקביות בכל החודשים שעברו מאז, זאת ירידה למקום כל כך נמוך שאני באמת לא מצליח להבין איך אנשים יכולים להיות כל כך צרי עין ורעים.

אבל זה שלהם. וזה ממש לא עצר אותי. אם כבר זה רק הוסיף עוד דלק 😉

כשהתחלתי עם ההזמנות המוקדמות בסוף מרץ/תחילת אפריל 2020 הבנתי שצדקתי ושבעצם נולד לי עכשיו עסק רציני לכל דבר ועניין ובחודשים מאז הוא הפך להיות העסק העיקרי שלי.

בשנה שעברה מאז קרו הרבה דברים ואני למדתי המון על עסקים. על אנשים. ועל עצמי.

שירות לפני הכל

הדגש שלי היה תמיד על שירות לפני הכל. שירות לפני רווח. לתת שירות כמו שלא מכירים בארץ.

מי שיצא לו לבקר בארצות הברית ולקבל שירות מאחת החברות הגדולות שם, בטוח מבין על מה אני מדבר. תודעת שירות שהיא באמת ברמה אחרת לחלוטין ממה שמקובל בארץ.

ולשם אני שואף.

אני יודע שזה נשמע טוב ושכולם אומרים את זה אבל בסופו של דבר, זה משהו שצריך להוכיח ולעמוד מאחוריו, ואחרי אלפי הזמנות ולקוחות חדשים בשנה האחרונה אני שמח לדעת שאני עומד בזה.

השירות לקוחות של סו ויד ישראל עד לא מזמן היה אני. והוואטסאפ.

וזהו 🙂

היום זה עדיין אני והוואטסאפ אבל יש עכשיו בוט נחמד שעוזר ואנשי שירות חדשים שיעזרו להוריד מהעומס כי יש גבול כמה בנאדם אחד יכול לעשות במיוחד כשיש עוד הרבה דברים אחרים שצריך להשקיע בהם זמן ועוד הרבה חלומות שאני רוצה להגשים 🙂

כשאנובה התעקשו שבכל בעיה או תקלה הלקוח צריך לפנות אליהם בכדי לקבל מענה ולא עזר כמה שהסברתי להם שזה פשוט ייראה ויתקבל לא טוב אצל הצרכן הישראלי החלטתי לקחת את הטיפול בתקלות על עצמי ולספוג את העלויות. אני החלפתי מכשירים ללקוחות (למזלי לא היו הרבה תקלות, המכשירים של אנובה ידועים באמינות שלהם) ואת ההתעסקות מול אנובה עשיתי בעצמי.

בסופו של דבר, ההשקעה הזאת בלשים את השירות לפני הכל השתלמה ובגדול. יש למעלה מ 1,100 המלצות של 5 כוכבים בגוגל שהופכות את הסיסמה “שירות לפני הכל” מסתם סיסמה שכל אחד רוצה לרשום למשהו שאפשר לראות אותו הלכה למעשה.

עכשיו אחרי שהיללתי את עצמי כל כך הרבה הגיע הזמן להגיד תודה למי שזה באמת מגיע לו.

וזה קודם כל לאשתי ולמשפחה שלי 🙂

ואחרי זה (וממש לא בפער גדול) זה לכם, הלקוחות של סו ויד ישראל.

אז תודה!

משלוחים מהירים

לנקודת איסוף או עם שליח עד הבית

שירות לפני הכל
אחריות יצרן מקורית
100% מאובטח

רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי