עגלת קניות

אחריות על מכשירי אנובה

אחת הסיבות המרכזיות להצלחה ולפופלריות של המכשירים של אנובה היא האחריות ושירות הלקוחות המעולה שלהם שנמצא בכמה רמות מעל כל מה שאנחנו מכירים פה בארץ וכאשר אתם רוכשים מכשיר אנובה דרך סו ויד ישראל אתם מקבלים בדיוק את אותה האחריות שתקבלו כאילו רכשתם את המוצר ישירות מאנובה.

שנתיים אחריות על מכשירי הבישול אנובה פרסיז’ן ואנובה פרו

 1. אחריות ראשונית. המוכר מתחייב לקונה כי המוצרים המיוצרים על ידי המוכר הם נקיים מפגמים בחומר ובעבודה לתקופה שלא תעלה על שנתיים, מהמועד בו התקבל המוצר על ידי הקונה מהמוכר (“האחריות הראשונית” ).
 2. רכישת מוצרי אנובה ממשווק לא מורשה תבטל את האחריות. לרשימת מוכרים מורשים, לחץ כאן (סו ויד ישראל היא משווק מורשה).
 3. אי הכללות: האחריות הראשונית אינה כוללת נזק למוצר כתוצאה מתאונה, שימוש לרעה, שימוש בממיר או שנאי תקע, התקנה או הפעלה לא תקינים, תיקון, החלפה או שינוי לא מורשים או לא תקינים (כולל אך לא מוגבל לתיקונים, החלפות, או שינויים שבוצעו על ידי אנשים שאינם עובדי המוכר או נציגים מורשים שלו), אי מתן תחזוקה נאותה, שימוש לא הגיוני במוצר או אי ביצוע הוראות שימוש והוראות הפעלה. נזק ממים ושימוש במים מזוקקים אינם מכוסים באחריות. על הקונה לספק את חשבונית הרכישה של המוצר למוכר או לאחד מנציגיו המורשים של המוכר תוך 730 יום מיום קבלת המוצר על ידי הקונה מהמוכר על מנת להגיש תביעה במסגרת האחריות הראשונית.
 4. שימוש מסחרי. מכשיר האנובה פרסיז’ן אינו מכוסה תחת האחריות אם הוא נמצא בשימוש בסביבה מסחרית (לא תקף לגבי האנובה פרו).
 5. משלוח. המוכר (אנובה) יסדר וישלם עבור דמי משלוח וטיפול עבור היחידה שתוחזר למוכר. המוכר (אנובה) יסדר וישלם עבור משלוח וטיפול עבור החזרת היחידה לקונה.
 6. החלפת מוצר תקול במסגרת האחריות. הטיפול בתקלות/בעיות במסגרת האחריות יעשו ישירות מול אנובה. ניתן לשלוח מייל לתמיכה של אנובה בכתובת support@anovaculinary.com (יש לכתב את info@sousvide.co.il על מנת שנהיה חלק מהתהליך ונוכל לזרז אותו במידת הצורך) או על ידי מילוי טופס בעמוד התמיכה אצלנו באתר ואנו נדאג לעדכן את אנובה בשמכם. אנו עושים את כל המאמצים על מנת שנוכל להחליף את המוצר התקול מהמלאי שלנו בארץ בכדי לחסוך לכם את הזמן של משלוח יחידה חלופית מחול אבל כרגע אנובה מתעקשים שכל ענייני השירות ותמיכה יעשו ישירות מולם.

5 שנים אחריות מוגבלת על מכשיר הואקום של אנובה

אנובה (“המוכר”) מתחייבת כי לתקופה של חמש (5) שנים ממועד הרכישה, מוצר זה יהיה נקי מפגמים בחומרים ובעבודה. המוכר, באופציה, יתקן או יחליף מוצר זה או כל רכיב במוצר שנמצא פגום במהלך תקופת האחריות. ההחלפה תתבצע במוצר או רכיב חדש. אם המוצר אינו זמין עוד, יתכן וההחלפה תהיה של מוצר דומה בעל ערך שווה או גדול יותר. זוהי האחריות הבלעדית שלך. אל תנסה לתקן או להתאים פונקציות חשמליות או מכניות במוצר זה. פעולה זו תבטל את האחריות. אחריות זו תקפה עבור הרוכש המקורי מיום הרכישה הראשונית ואינה ניתנת להעברה. רכישת מוצרי אנובה ממשווק לא מורשה תבטל את האחריות. לרשימת מוכרים מורשים, לחץ כאן.

אחריות זו אינה מכסה את הדברים הבאים:

 1. שחיקה רגילה של חלקים.
 2. מוצרים עם מספרים סידוריים מקוריים שהוסרו, שונו או שלא ניתן לקרוא אותם בקלות.
 3. מוצר שהועבר מבעליו המקורי לצד אחר.
 4. מוצרים שנרכשו כשהם לא חדשים אינם מכוסים באחריות זו.
 5. אובדן חומר גלם (מזון) עקב כשלים במוצר.
 6. מוצרים המשמשים במסגרת מסחרית.
 7. שיחות שירות שאינן כרוכות בתקלות או בליקויים בחומרים או בעבודתם, או למכשירים שאינם בשימוש ביתי רגיל או המשמשים, שלא בהתאם להוראות המופיעות.
 8. נזקים שנגרמו על ידי: שירותים שבוצעו על ידי מישהו אחר חוץ מהמוכר או מרכז שירות מורשה של המוכר; שימוש בחלקים שאינם חלקי אנובה מקוריים או בחלקים שהושגו מאנשים שאינם חברות שירות מורשות; או גורמים חיצוניים כגון שימוש מופרז, שימוש רשלני, שימוש לרעה, שימוש בניגוד להוראות הפעלה, אספקת חשמל לא מספקת, תאונות, שריפות או מעשי יד אלוהים, כמו שריפה, שיטפון, סופות הוריקן וטורנדו.

הצהרת אחריות משתמעת

הסעד היחיד והבלעדי של הלקוח תחת התחייבות מוגבלת זו, ייעשה בתיקון או החלפה של מוצרים כפי שיינתנו כאן. תביעות המבוססות על התחייבות משתמעת, לרבות אחריות סחירות או התאמה למטרה מסוימת, מוגבלות למשך אחריות זו או לתקופה הקצרה ביותר המותרת בחוק, אך לא פחות מחמש שנים. אנובה ו/או סו ויד ישראל לא תישא באחריות לנזקים עקביים או מקריים כמו נזקי נכס והוצאות מקריות הנובעות מהפרה כלשהי של התחייבות מוגבלת זו או אחריות משתמעת. 

משלוחים מהירים

לנקודת איסוף או עם שליח עד הבית

שירות לפני הכל
אחריות יצרן מקורית
100% מאובטח

רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי