עגלת קניות

אנובה נאנו

Anova Precision® Cooker NANO

קטן במידות, גדול בתוצאות

כל עשירית מעלה חשובה

אתם יודעים מה ההבדל בין מידת עשייה רייר למדיום רייר? בדיוק 3°. האובססיה של אנובה לדיוק היא שהובילה אותם לפתח את הנאנו בכדי שיאפשר לכם לבשל את המזון שלכם ברמת דיוק של 0.1°. זאת רמת הדיוק שתגרום לכם לחשוב איך בישלתם עד היום בשיטות בישול כמו התנור הביתי שלכם שדיוק הוא לא הצד החזק שלו וזה בלשון המעטה. 

סושף סלולרי

האנובה נאנו הופך את הבישול לפשוט וקל לשליטה ולמעקב מהאפליקציה בפלאפון שלכם בעזרת חיבור בלוטות’ סופר מהיר (Bluetooth BLE 4.2 connection). צריכים קצת השראה? לא יודעים מה בא לכם לאכול? תבחרו מבין אלפי מתכונים שיש באפליקציה או שתכניסו מתכו משלכם ותלחצו על START.

קטן מספיק בשביל לאחסן במגירה

האנובה נאנו גדול בטכנולוגיה אבל קטן במידות. בגובה של 32.5 ס”מ אתם יכולים להחביא אותו בכל מגירה במטבח ולשמור על השיש שלכם נקי ומסודר ובישול סו ויד תמיד יהיה בהישג יד במגירה.

3 שלבים לארוחה הטובה ביותר שאכלתם!

אנובה שלב 1

חברו לסיר או למיכל

חברו את האנובה לכל סיר או כלי קיבול בכל גודל בעזרת המהדק. כוונו את הזמן ואת הטמפרטורה באפליקצייה או דרך הממשק הנוח על המכשיר.

הכניסו את האוכל

הכניסו את האוכל לשקית המתאימה לבישול סו-ויד והצמידו אותה לסיר. האנובה יבשל את האוכל בדיוק במידת העשייה הרצויה.

ותתחילו לבשל!

התחילו את הבישול עם שליטה ידנית מהמכשיר עצמו או דרך האפליקציה בלחיצת כפתור.

מפרט טכני

ביצועים

עמידות

דיוק

שימושיות

מידות

קישוריות

אחריות

בשלו עם ביטחון מלא. אתם מבשלים עם הטוב ביותר!

זה לקח לנו כמה שנים אבל בסוף הצלחנו להביא את מכשירי הבישול של אנובה לישראל, במחיר טוב יותר, עם מתאם חשמל שמסדר לכם הארקה לפי התקן הישראלי, במשלוח מהיר עד הבית ועם האחריות המקורית של אנובה כך שבכל תקלה או בעיה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מכוסים ב 100%!

למעלה מ – 100 מיליון בישולים התחילו עם מכשירי אנובה בידי למעלה מחצי מיליון משתמשים ברחבי העולם שהפכו אותם למכשירי בישול בוואקום הטובים והנמכרים ביותר בעולם ובפער עצום מהמתחרים ואתם יכולים להצטרף למשפחה 🙂

משלוחים מהירים

לנקודת איסוף או עם שליח עד הבית

שירות לפני הכל
אחריות יצרן מקורית
100% מאובטח

רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי