הבשר של ניר

הקסם מתחיל בבשר המשובח על סוגיו ונתחיו השונים, הנמכר במקום. הבשר מגיע אלינו מבירת הבשר העולמית, ארגנטינה. תנאי המרעה הנוחים בהם הוא גדל מאפשרים לנו ליהנות מנתחים עסיסיים, בריאים ואיכותיים. בשל אהבתנו לבשר החיפוש שלנו אחר בשר איכותי לעולם אינו נפסק, ואנו מעשירים את המלאי בבשרים מאזורים נוספים – בקר מברזיל ומאירלנד, בשר כבש מאוסטרליה ועוד. שניצל הבקר הביתי שלנו (אלטרנטיבה מרגשת וטעימה להפליא לשניצל העוף המוכר) כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהתפריט של בתים רבים באזור.

אינכם בקיאים בהכנת בשר ובתיבולו? אל דאגה. במיוחד בשבילכם אנו מציעים חלקי עוף ובשר בתיבול ובהשריה על פי המתכונים המיוחדים שלנו. הנתחים ארוזים באריזת ואקום, וכל שצריך הוא רק להכניס אותם לתנור ולאפות על פי ההוראות שתקבלו במקום. זוהי דרך נפלאה לפנק את המשפחה והאורחים בארוחה רבת רושם שתסחט מחמאות מכולם, בלי התעסקות רבה מצדכם.

לחנות הבשר של ניר לא מגיעים רק בשביל לקנות. אלינו מגיעים גם לשאול ולהתייעץ, ובעיקר בשביל להתארח. ניר מקפיד על הכנסת אורחים, אם זה טיפ קטן, סיפור מעניין, שיתוף במתכון אהוב, או אפילו שליפת מחבת להכנת טעימות מפנקות לבאים למקום.

  • מושב כפר חיים
  • 077-501410
[סה"כ:7    ממוצע:2.3/5]
הבשר של ניר 1