עגלת קניות

עושים סדר במארזים של אנובה

אנחנו מקבלים המון שאלות שחוזרות על עצמן בקשר למארזים השונים של אנובה אז הגיע הזמן שנעשה לכם סדר “בבלאגן” ונפרק את המארזים השונים לגורמים שמרכיבים אותם וניתן לכם את כל התשובות לכל השאלות שיכולות לעלות לכם והכל בכדי שתוכלו לבחור את המארז הנכון עבורכם.

1. ממה מורכבים המארזים

המארזים שלנו מורכבים ממכשיר בישול, מכונת ואקום, מיכל וגלילים ובעצם כוללים את כל מה שאתם צריכים בכדי להתחיל לבשל סו ויד בבית.

מכשיר בישול

לאנובה יש 3 מכשירי בישול סו ויד והם:

טבלת השוואה בין מכשירי הבישול של אנובה
  1. אנובה נאנו – הנאנו הוא מכשיר הכניסה לעולם הבישול סו ויד. הוא זהה במידות שלו לאנובה פרסיז’ן אבל הוא פחות עוצמתי כך שייקח לו יותר זמן לחמם את המים לטמפרטורת היעד ולא יהיה נכון להשתמש בו במיכלים גדולים כמו מיכל ה 25 ליטר שלנו. הנאנו בניגוד למכשירים האחרים לא מתפרק והמחבר שלו קבוע ולא ניתן להתאמה או הסרה כמו במכשירים האחרים.
  2. אנובה פרסיז’ן – הפרסיז’ן הוא המכשיר הפופולרי והנמכר ביותר בעולם לבישול סו ויד. זה המכשיר אשר מתאים לרוב המשתמשים הביתיים, הוא חזק יותר מהנאנו (1200 לעומת 750) וזה תוך שהוא שומר על אותן מידות בדיוק. ניתן לפרק אותו לצורך ניקוי קל והמחבר שלו גם ניתן להסרה והתאמה בקלות.
  3. אנובה פרו – הפרו נוצר בראש ובראשונה לשוק המקצועי (מסעדות, קייטרינג, אולמות וכו’) או למי שהולך לבשל בתדירות גבוהה ובכמויות גדולות. הפרו חזק יותר מהאחים שלו והוא גם עמיד יותר מבחינת איכות הבניה (בכדי שיוכל לעמוד בעומס וב”התעללות” של שימוש אינטסיבי יומיומי) ולכן האחריות שלו גם מכסה שימוש בתנאים מסחריים.

מכונת ואקום

לאנובה יש 2 מכונות ואקום:

טבלת השוואה בין מכונות הואקום של אנובה

אתם יכולים לקרוא בהרחבה על מכונת הואקום הרגילה ועל מכונת הואקום פרו החדשה והמדהימה כולל סרטוני השוואה אבל אם את מעדיפים סיכום קצר וקולע אז ההבדלים בין המכונות הם:

הואקום פרו גדולה יותר, חזקה יותר, כוללת תא אחסון פנימי לגליל עם סכין מובנה ותא נסתר לאחסון כבל החשמל והיתרונות המרכזיים של האנובה ואקום פרו הם היכולת לעבוד עם נוזלים והאפשרות לתפעל את המכונה עם יד אחת בלבד. מצד שני היתרון המרכזי של האנובה ואקום הרגילה והותיקה הוא בעיקר הקומפקטיות שלה והעובדה שאפשר להכניס אותה בקלות למגירה.

מיכלים לבישול סו ויד

אז ככה, יש לנו 2 מיכלי פוליקרבונט לא ממותגים בנפח של 11 ליטר ובנפח של 25 ליטר ויש 2 מיכלים ממותגים של אנובה בנפח של 12 ליטר ו – 16 ליטר.

טבלת השוואה בין מיכלי הבישול סו ויד

ההבדל המרכזי בין המיכלים “הלא ממותגים” למיכלים של אנובה הוא קודם כל במחיר (המיכלים של אנובה יקרים יותר) והסיבה לכך היא כי המיכלים של אנובה ממותגים, הם נראים מעולה, מצטלמים נהדר, יש להם רשת מובנית שנועדה לאפשר סידור נוח של הנתחים ובעיקר למנוע מהם לצוף (אנחנו עדיין ממליצים על מעמד בישול נפרד כי הוא נוח יותר ועובד טוב יותר מבחינת סידור השקיות במיכל).

מה שחשוב לדעת זה שלמיכל שאתם משתמשים בו לא תהיה השפעה על התוצאה הסופית של הבישול שלכם ובסופו של דבר, מדובר פה בסך הכל במיכל שנועד להחזיק מים.

אם אתם בכל זאת מתעקשים, היתרון העיקרי במיכלים של אנובה מלבד הנראות שלהם והעובדה שהם מעוגלים ולכן גורמים לחימום וסירקולציה יעילה ומהירה יותר, זה שיש להם רגליות של 3 מ”מ בתחתית המיכל, מה שמאפשר לכם להעמיד אותם על כל משטח (כמו השיש שלכם) מבלי שום חשש שהחום יגרום לנזק כלשהו.

איזה גודל מיכל מתאים לי?

התשובה תלויה בעיקר בכמות האוכל שאתם מתכוונים לבשל. אם מדובר בכמויות גדולות אז מן הסתם תצטרכו מיכל גדול. באותה מידה אם תרצו לבשל נתחים גדולים כמו אסאדו, בריסקט, כתף טלה המיכלים הקטנים לא יתאימו ותצטרכו מיכל גדול.

הפתרון האולטימטיבי הוא שיהיה לכם גם מיכל קטן וגם מיכל גדול כך שאת רוצה הבישולים תעשו במיכל הקטן ורק כאשר תצטרכו לבשל כמויות גדולות או נתחים גדולים תוציאו את המיכל הגדול.

רוב המשתמשים בהחלט יכולים להתחיל עם מיכל קטן.

גלילים

פה אין יותר מדי אפשרויות בחירה, יש לנו גליל אחד במידות 28 ס”מ רוחב ו 500 ס”מ אורך ולמארזי פלוס מצורפים 2 גלילים ולמארזי מקס מצורפים 4 גלילים.

אז איזה מארזים יש?

עכשיו שהבנו מה בדיוק מרכיב את המארזים השונים אפשר לעבור לדבר על המארזים עצמם ולכל מכשיר של אנובה (נאנו, פרסיז’ן, פרו) יש מארז פלוס (PLUS) ומארז מקס (MAX) כאשר ההבדל הוא במכונת הואקום:

מארז פלוס (PLUS) כולל את המכונת ואקום הרגילה ומארז מקס (MAX) כולל את המכונת ואקום פרו.

מכשיר הבישול, מכונת הואקום והגלילים (2 בפלוס ו -4 במקס) הם קבועים והדבר היחיד שאתם צריכים לבחור הוא המיכל ואת זה תוכלו לעשות בקלות בעמוד המוצר של המארזים השונים:

כל מה שנשאר לכם לעשות עכשיו זה לבחור את המארז שמתאים לכם 🙂

אנובה נאנו / NANO

מארזי פרסיז’ן

מארזי פרו

אז מה היה לנו?

משלוחים מהירים

לנקודת איסוף או עם שליח עד הבית

שירות לפני הכל
אחריות יצרן מקורית
100% מאובטח

רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי